Pulsar Mobile

System GIXO

Stworzony przez Pulsar Mobile, z wykorzystaniem środków pomocowych UE, internetowy generator stron mobilnych GIXO jest dostępny pod adresem www.gixo.pl. Przy pomocy tego systemu, bez żadnej wiedzy informatycznej, można stworzyć nawet zaawansowane portale mobilne. Poszczególne strony mogą zawierać dowolne teksty, grafiki, video, a nawet można z tych stron dostarczać kontent na urządzenia mobilne typu gry, aplikacje, tapety, animacje, video czy dzwonki. System zapewnie również hosting stworzonych stron mobilnych oraz umożliwia ich późniejszą edycję.

System GIXO automatycznie formatuje wyświetlane na stronach informacje i obrazy, tak aby wyświetlały się poprawnie na urządzeniu, z którego strona jest w danej chwili oglądana. Użytkownik musi tylko wgrać swoje pliki w jednym, ustalonym formacie, a system zadba o ich przekształcenie do wszystkich potrzebnych formatów.

Unikalną funkcjonalnością systemu GIXO jest możliwość osadzania na tworzonych w nim stronach video oraz dedykowany dla GIXO system zarządzania i serwowania reklam.

Płatne w modelu PRO strony w gixo są narzędziem skierowanym przede wszystkich do agencji interaktywnych i umożliwiają zbudowanie nawet skomplikowanych stron we własnych szablonach kolorystycznych. Umożliwiają osadzenie na portalu takich funkcji jak:

W modelu STD nie ma możliwości budowania własnych szablonów kolorystycznych oraz sprzedaży kontentu elektronicznego, ale za to użytkownik znajdzie tu wiele gotowych szablonów co dodatkowo skróci czas jaki poświęci na przygotowanie własnego portala. Typowe zastosowanie planu STD gixo to:

Gixo udostępnia również plan bezpłatny, gdzie można za darmo stworzyć, nie dla celów komercyjnych, w oparciu o udostępnione szablony, proste strony typu wizytówka czy galeria zdjęć.

Gixo powstało jako projekt współfinansowany przez Unie Europejską, w ramach działania 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu B2B osi priorytetowej Społeczeństwo Informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013

Produkty

Polecamy

JAVKA.pl

Tankzors jest niesamowitą grą java, opartą na przeboju NES - Battle City

więcej